Mourinhónak tetszett, amit látott

A Real Madrid vezetőedzője szerint csapata több gólt is szerezhetett volna a városi rivális Atlético ellen.

A Real Madrid együttese csütörtökön késő este 3-1-re legyőzte a Matracosokat a spanyol Király Kupa negyeddöntőjében, nagy lépést téve a továbbjutás felé.

A találkozót követően José Mourinho, a blancók vezetőedzője az Eurosportnak elmondta, elégedett játékosai teljesítményével, különösen az első félidő tetszett neki. A portugál egy kicsit a játékvezetők tevékenysége miatt is bosszankodott, szerinte az Atlético vezető gólja előtt Kun Agüero lesen volt – van benne valami.

Megjegyezte, a 3-1 jó eredmény a folytatásra nézve, azonban szerinte egy kis plusszal akár több góllal is nyerhetett volna együttese.