Újrajátszásra kényszerül a City

manchester city (manchester city, )
A Manchester City 2-2-es döntetlent játszott a Leicester City otthonában az FA-kupa vasárnapi játéknapján.

Nem kellett sokat várni az első gólra, Bamba már az első percben betalált, a milliárdos klub azonban Téveznek köszönhetően a félidőig fordítani tudott: előbb gólt lövetett Milnerrel, majd maga talált be.

Fordulás után is a vendég City tűnt aktívabbnak, ám hiába erősítette meg a védelmet Roberto Mancini vezetőedző, King a 64. percben egalizálni tudott Hart kapus ordító hibája után.

A hajrában a manchesteriek sorra dolgozták ki a helyzeteket, azonban nem volt szerencséjük, így az Arsenalhoz hasonlóan az Égszínkékek is újrázásra kényszerülnek.

Eredmény, 3. forduló (a 32 közé jutásért):
Leicester City (II.) – Manchester City 2-2 (Banba 1., King 64. ill. Milner 22., Tévez 44.) – újrajátszás következik