Nyolcat számolt ellenfelére a Real Madrid

José Mourinho csapata 8-0-ra verte a Levantét a spanyol Király Kupa nyolcaddöntőjének odavágóján.

A Levante továbbjutási reményei gyakorlatilag a 10. percben váltak semmissé, amikor Özil és Benzema gólja után máris kettővel elhúzott a Real Madrid, de a blancók nem álltak le, így a gall támadó újabb találata, majd Cristiano Ronaldo révén már a félidőre “értelmetlenné” tették a visszavágót is.

Fordulás után is az történt a pályán, amit a hazaiak akarta és ugyan a játékrészben hosszú percek teltek el lőtt gól nélkül, a Real végül vágott egy újabb négyest, így a vége kiütéses 8-0-ás győzelem lett.

Karim Benzema és Cristiano Ronaldo egyaránt mesterhármassal zárt.

Eredmény:
Real Madrid – Levante 8-0 (Benzema 6., 32., 69., Özil 10., Cristiano Ronaldo 45., 72., 74., Pedro Leon 89.)