Szalai góljával nyert a Mainz

A magyar válogatott támadó gólpasszt is jegyzett a St. Pauli ellen 4-2-re megnyert meccsen.

Hamar dűlőre akarta vinni a dolgokat a Mainz csapata a Bundesliga szombati játéknapján, Szalai Ádám passzát Schurrle váltotta gólra a St. Pauli otthonában, majd ugyanő az első fél óra végén is beköszönt.

Büntetőből szépítettek ugyan a hazaiak, de a magyar válogatott támadó gondoskodott róla, hogy megmaradjon a vendégek kétgólos előnye a szünetre, ezúttal maga talált be.

A 63. percben meleggé vált a pite a Mainz szempontjából, mivel Lehmann akcióból is beköszönt, a hajrában azonban Caligiuri végleg eldöntötte a három pont sorsát.

Honfitársunk kezdőként végigjátszotta a meccset, gólja és gólpassza is jelzi, hogy jó napot fogott ki.

Eredmény:
St. Pauli – Mainz 2-4 (Lehmann 33., 63. – az elsőt 11-esből ill. Schurrle 11., 28., Szalai 41., Caligiuri 83.)