Vadóczék hatgólos meccsen raboltak pontot Valenciából

Az Osasuna 3-3-as döntetlent játszott a Priméra Divison hétfő esti meccsén.

A pamplonaiak már bő fél órával a kezdő sípszó után nehéz helyzetbe kerültek, előbb Soldado, majd a korábbi Sampdoriától kölcsönbe érkező Stankevicius talált be közelről, így már a 32. percben 2-0 virított az eredményjelzőn.

Juanfran egy fejessel szépített, Aduriz azonban a szünetre visszaállította a hazaiak kétgólos fórját, Stankeviciushoz hasonlóan szöglet után talált be.

A vendégek játékszervezőt váltottak a második játékrészre, Miguel Flano pedig kihasználta Sanchez kapus pocsék kifutását és ismét közelebb hozta az Osasunát.

A Vadócz Krisztiánt végig a pályán tudó Osasuna koncentrált jobban a végén, a csereként beálló Aranda állította be a 3-3-as végeredményt a 87. percben.

Eredmény:
Valencia – Osasuna 3-3 (Soldado 24., Stankevicius 32., Aduriz 42. ill. Juanfran 40., Miguel Flano 60., Aranda 87.)