A Ligakupában is szenved a Vasas

A bajnokságban a 14. helyig zuhanó Vasas együttese kedden hazai pályán kapott ki a Pakstól 4-1-re.

A Vasas kedden a Paksot fogadta a Ligakupa keretein belül az Illovszky Rudolf Stadionban, a vendégek pedig már a 36. percben megszerezték a vezetést, Bohner emelte át a labdát a kifutó kapus fölött, majd közelről az üres kapuba fejelt – derül ki a paksifc.hu online közvetítéséből.

Nem kellett sok hozzá, hogy egyenlítsen a Vasas, Phantkhava 10 méterről gurított az alsóba, 1-1-gyel fordultak a felek.

A második felvonás elején aztán gyorsan eldöntötte a mérkőzés végkimenetelét a Paks, előbb Nagy talált be egy szabadrúgást követően, majd nem sokkal később Vári váltott gólra egy kipattanót. Lisztes a 69. percben állította be az 1-4-es végeredményt.

Eredmény:
Vasas – Paks 1-4 (Phantkhava 40. ill. Bohner 36., Nagy 49., Vári 53., Lisztes 69.)

A csoport állása: 1. Paksi FC 6 pont/3 mérkőzés, 2. MTK Budapest 3/2 (5-6), 3. Vasas 3/3 (5-7)