Inzaghi szezonjának annyi?

A Milan veterán labdarúgója mindössze negyedórát töltött a pályán a Palermo elleni szerdai vereség alkalmával.

Elképzelhető, hogy véget ért a szezon Filippo Inzaghi számára, ugyanis az AC Milan korábbi válogatott labdarúgója a szerdai, Palermo ellen 3-1-re megnyert bajnokin súlyos térdsérülést szenvedett.

A gólgyáros a 65. percben váltotta a szintén kidőlő Patót, majd a 80. percben máris át kellett adnia a helyét az estét góllal záró Robinhónak.

A 37 éves világbajnok csatárra műtét vár, amelyre még ezen a héten sort kerítenek.

Inzaghi remek formában volt, egy hete a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-meccsen csereként beállva duplázott, így lett 2-2 a végeredmény. Ezzel a két góllal beérte a spanyol Raúlt az európai kupák góllövő örökranglistájának élén.