A Barcelona ismét gálázott

Nem volt nehéz, hiszen a Király Kupában egy harmadosztályú csapat látogatott a Nou Campba.

A katalánok lemásolták a Real Madridot, már ami a szerdai meccs eredményét illeti. Mourinho csapata is 5-1-re győzött a kupában, ők azonban 0-0 után tették ezt a Murcia ellen.

A Barca már az első meccsen 2-0-s előnyre tett szert a Ceuta ellen. Ezt fejelték meg most egy gálaelőadással. A 7. percben már 2-vel mentek Guardioláék (az első gólt Nolito szerezte, a felvételen látszik, mennyire örültek a társak a fiatal srác találatának), a 26. percben pedig emberelőnybe kerültek. Felmerült a nagy verés lehetősége, Krkic azonban kihagyta a 11-est.

A 35. percben ráadásul szépítettek a vendégek. A második félidőben a Barcelona megmutatta, ki az úr a háznál, és rúgott még hármat a Ceutának.