Két kiütés a Magyar Kupában

A Győri ETO együttese 7-1-re nyert a Barcson, az MTK a Cegléd otthonában aratott 5-0-s győzelmet.

A csapatok a legjobb 16-ba kerülésért küzdöttek, a bajnokságban gyengélkedő Győr pedig magabiztosan vette az akadályt. A Rába-partiak már az első félidőben 3-0-ra vezettek NB II-es riválisuk otthonában, Bouguerra, Koltai és Ceolin egyaránt két-két góllal terhelte meg az ellenfél hálóját, győri oldalról Pilibaitis, a barcsiak részéről pedig Koller talált még be a meccsen.

Az MTK sem bízott semmit a véletlenre: Kanta büntetőjével szerezte meg a vezetést a fővárosi csapat Cegléden, a második félidőben pedig további négy gól született, így a vége 0-5 lett.

A Kaposvár csak hosszabbításban tudta legyűrni a ráadásban tíz emberre fogyatkozó Dunaharasztit.

Eredmények:
Barcs – Győr 1-7 (Koller 90., ill. Pilibaitis 21. – 11-esből, Bouguerra 30., 51., Koltai 38., 87., Ceolin 50., 56.)
Cegléd – MTK 0-5 (Kanta 24. – 11-esből, Sütő 54. Pátkai 66., Csíki 83., Tischler 86.)
Dunaharaszti – Kaposvár 1-2 – hosszabbítás után