A Bayern nyerte a kuparangadót, Királyék kikaptak

Az 1860 München a magyar kapussal a sorok között a Köln vendégeként kapott ki 3-0-ra.

Dárdai Pál együttese, a Hertha BSC a Koblenztől kapott ki 2-1-re, így a fővárosiaknak is a második forduló jelentette a végállomást a Német Kupában.

A Bayern München hazai pályán fogadta a Werder Brement, a két első osztályú csapat csatáját pedig a bajor sztáregyüttes nyerte 2-1-re, Schweinsteiger válaszolt duplával Pizarro 2. percben esett góljára.

Kedden az Augsburg, a Wolfsburg, a Cottbus, a Schalke és a Kaiserslautern harcolta még ki a továbbjutást.

Eredmények:
Bayern München – Werder Bremen 2-1 (Schweinsteiger 27., 74. ill. Piarro 2.)
Fürth – Augsburg 2-4 (Onuegbu 43., Sararer 108. ill. Thurk 79., 119., Rafael 98., 111.) – hosszabbításban
Koblenz – Hertha BSC 2-1 (Stahl 60., Steegmann 71. – 11-esből ill. Ramos 88.)
Köln – 1860 München 3-0 (Lanig 59., Novakovic 79., Podolski 83.)
Victoria Hamburg – Wolfsburg 1-3 (Rahn 71. ill. Pekarik 17., Josue 52., Schafer 55.)
Cottbus – Freiburg 2-1 (Kruska 38. – 11-esből, Jula 81. ill. Cissé 67.)
FSV Frankfurt – Schalke 04 0-1 (Jurado 12.)
Kaiserslautern – Bielefeld 3-0 (Lakic 11., 42., 48.)