Ronaldo kivégezte a Santandert

A Real Madrid portugál klasszisa négy gólt lőtt csapata 6-1-es győzelme alkalmával.

Nem kellett sokat várnia a Santiago Bernabéu közönségének, hogy hazai gólnak örülhessen, Di María ívelte be a labdát a védők mögé, Higuaín pedig nem szokott hibázni, ha egy szem védő sincs rajta.

Kisvártatva már ő maga szolgálta ki Cristiano Ronaldót, aki ezen az estén megállíthatatlan volt: a portugál az első félidőben lőtt még egyet, majd a másodikban további kettővel toldotta meg, így tiszta játékidőben mérve kevesebb, mint fél óra alatt lőtt klasszikus mesternégyest – egyik legnagyobb segítségére honfitársa volt, Di María két gólpasszt is adott Ronaldónak, illetve a büntető előtt őt buktatták.

A 63. percben Özil is beköszönt, még mielőtt Canales váltotta volna, nem túlzás azt állítani, hogy a Real Madrid feltörölte a padlót a Racing Santanderrel.

Eredmény:
Real Madrid – Racing Santander 6-1 (Higuaín 10., Cristiano Ronaldo 15., 27., 47., 55. – 11-esből, Özil 63. ill. Diop 73.)