Ilyet is rég láttunk: nyert a Haladás

A Csertői Aurélt váltó Aczél Zoltán egy Siófok elleni győzelemmel debütált a szombathelyi kispadon.

Az immáron Aczél Zoltán vezette Haladás irányított a találkozó elején, a Siófok csak a védekezésre koncentrált, ennek megfelelően állóháború szemtanúi voltak a Rohonci úti stadionba kilátogató nézők.

A 34. percben aztán Fehér kezére pattant a labda a tizenhatoson belül, Solymosi sporttárs pedig a tizenegyes pontra mutatott, Kenesei Krisztián a tőle megszokott magabiztossággal értékesítette a büntetőt.

A játék képe a második felvonásban sem változott, a Balaton-partiak dolgát ráadásul az is nehezítette, hogy Kecskés begyűjtötte második sárgáját, így emberhátrányba kerültek a vendégek.

A 74. percben érett góllá a hazaiak mezőnyfölénye, Tóth lőtt jó 14 méterről gólt, majd Nagy Gábor sodorta a hálóba Schimmer beadását.

A hajrában úgy tűnt, megelégedtek a végeredménnyel a csapatok, a vége azonban Nagy második góljának köszönhetően 4-0 lett, a Haladás egy meccs alatt majdnem megduplázta első 10 fordulóban szerzett pontjai számát.