Dzsudzsák betalált, nyert a PSV

Az Eindhoven a magyar középpályás vezérletével nyert 4-2-re a Willem II otthonában a holland bajnokság vasárnapján.

Dzsudzsák Balázs kezdőként lépett pályára a PSV Eindhovenben és ha már ott volt, akkor a 3. percben a kapuba tekert egy szabadrúgást. Landgren nem sokkal később egyenlíteni tudott, majd honfitársunkról pattant a labda Lens elé, aki ismét a vendégeket juttatta előnybe.

A Willem II Lasnik révén ismét egyenlíteni tudott, majd a félidő zárásaként Dzsudzsák szöktette Afellayt akit két védő sem zavart a gólszerzésben.

Fordulás után Reis tovább növelte a különbséget, a hazaiak pedig már nem tudtak újítani, így a PSV Eindhoven abszolút megérdemelten nyerte meg az összecsapást, melyen Dzsudzsák Balázs nyújtotta az egyik legjobb teljesítményt.

Bodor Boldizsár csereként állt be a Roda együttesébe a 74. percben, amely addigra már gyakorlatilag eldöntötte a Vitesse elleni meccset.

Eredmény:
Willem II – PSV Eindhoven 2-4 (Landgren 10., Lasnik 32. ill. Dzsudzsák 3., Lens 16., Afellay 44., Reis 52.)