Foci

Felmentették a szövetségi ellenőrt, Urbányit eltiltották

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága kedden ismét ülésezett.

Az ülésen a fegyelmi bizottság Kabók József szövetségi biztonsági ellenőrt az ellene indított fegyelmi eljárásban felmentette.

Az mlsz.hu cikke szerint ugyanakkor nem volt ilyen szerencsés a hétfőn kecskeméti állásából menesztett Urbányi István, akit visszaesőként minden jellegű mérkőzésre vonatkozóan 2010. október 31-ig eltiltottak a sportszakmai tevékenységtől.

Magasföldi József és Alekszandar Alempijevics két, Pena Fernando Cuerda visszaesőként három bajnokit kénytelen kihagyni a fegyelmi bizottság határozata szerint.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik