Simán nyert az Inter, ikszelt a Milan

Rafa Benítez legénysége a Barit küldte haza 4-0-val a Serie A hétközi fordulójában.

Szinte teljes fordulót rendeztek az olasz bajnokságban (a Juventus – Palermo összecsapásra csütörtökön kerül sor) szerdán, a legnagyobb győzelem pedig az Inter nevéhez fűződik. A milánói csapat a Barit látta vendégül és már az első félidőben megszerezte a vezetést Milito révén, a második felvonásban pedig az aregntin második találata előtt Eto’o értékesített két büntetőt, így sima 4-0 lett a vége.

A Roma tovább folytatja vesszőfutását, a Farkasok ezúttal a Brescia otthonában véreztek el 2-1-re, Mexest a 64. percben ráadásul kiszórta a játékvezető.

A nyáron csodacsapattá váló Milan együttese ismét botlott, ezúttal a Lazio bizonyult túl nagy falatnak: Ibrahimovic góljával még vezettek a vendégek, Floccari a hajrában mentette döntetlenre a meccset.

Rudolf Gergely a hajrában állt be a Genoába, amely hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Fiorentinával, Koman Vladimir pedig ezúttal a kispadról szemlélte a Sampdoria gólnélküli meccsét.