Királyék nyerték a magyar rangadót Németországban

Az 1860 München a Düsseldorf otthonában aratott 2-1-es sikert.

A Torghelle Szabolcsot a padon kezdető Düsseldorf szerezte meg a vezetést hazai pályán a német másodosztály vasárnap délutánján, Lovinról jutott saját hálójába a labda.

Fordulás után aztán a müncheniek pár perc alatt fordítani tudtak, a folytatásban pedig mind a két csapat mindent megtett az újabb gólért, azonban a magyar válogatott kapusa, Király Gábor és kollégája, Ratajczak is remek napot fogott ki, így maradt az 1-2.

Torghelle Sándort a 75. percben cserélte be a Fortuna Düsseldorf edzője, Norbert Meier, azonban a hazaiaknak nem tudtak kiegyenlíteni, ráadásul a hajrában Lambertz kiállítása miatt tíz emberre fogyatkoztak.

Az Ingolstadtban Futács Márkó játszotta végig a meccset, azonban együttese 1-0-ás vereséget szenvedett a Bielefeld otthonában. Honfitársunknak több helyzete volt és egy sárga lapot is begyűjtött.