Döntetlen Nápolyban és Sevillában

A Napoli hazai pályán döntetlent játszott a Barival Olaszországban, a spanyol bajnokságban a Sevilla nem bírt a Deportivóval.

A vendég Bari, amely az első fordulóban nagy meglepetésre 1-0-ra legyőzte hazai pályán a Juventus együttesét átmentette jó formáját a válogatott szünet utáni időszakra is és Barreto 12. percben szerzett találatával a vezetést is megszerezte Nápolyban.

A hazaiak végül fordítani tudtak, Cannavaro hajrában esett találatára azonban még válaszolni tudott Castillo, így osztoztak a pontokon a felek.

Sevillában a hazai csapat hiába lőtte szét Manu kapuját, a labda csak nem akart kikötni a hálóban és mivel a Deportivo is hadilábon állt a helyzetkihasználással, így vége gólnélküli döntetlen lett.

Eredmények:

Spanyolország:
Sevilla – Deportivo La Coruna 0-0

Olaszország:
Napoli – Bari 2-2 (Cavani 30., P. Cannavaro 87., ill. Barreto 12., Castillo 88.)