Pontosabb volt a Villarreal

A hazai pályán játszó Sárga Tengeralattjáró jobban sáfárkodott a helyzeteivel, így 4-0-val küldte haza az Espanyolt.

A hazaiak a 23. percben szerezték meg a vezetést, nem sokkal később pedig Valero növelte tovább a két csapat közti különbséget – elúszni látszott a meccs barcelonai csapatnak.

Az Espanol a második félidőben sem tudott betalálni, de Luis Garciáéknak megvolt rá a lehetőségük. Rossi büntetőből megszerezte saját maga második gólját, majd az i-re a pontot Nilmar tette fel a 77. percben.

A hajrában Chicát gondolkodás nélkül kiállította a játékvezető az Espanyolból, de ez a véegerdményt már nem befolyásolta, 4-0-al zártak a felek.

Eredmény:
Villarreal – Espanyol 4-0 (Rossi 23., 55. – a másodikat 11-esből, Valero 31., Nilmar 77.)