Hazai pályán jutott tovább a Győr az Európa Ligában

Az első meccs 2-2-es döntetlenje után az ETO 3-1-re nyerni tudott, így továbbment a második selejtezőkörbe.

Nem kellett sok idő ahhoz, hogy betaláljon a Nyitra, a szlovákok egyre erősödő nyomását Hodur használta ki a 10. percben. Még az első fél óra letelte előtt egyenlített az ETO, Szabó beadása után Alekszidze csúsztatta a labdát Koltaihoz aki visszafejelte azt a Ratinak, a légiós bombázott a hálóba.

A fordulás után negyed órával már a Győrnél volt az előny, Nicorec estében lőtt Hroso hálójába. A hajrában Sánta ütött a kapufára egy fejest ami aztán az alapvonalon túlra vágódott, majd Kink köszönt be a 91. percben, így az ETO az első meccs 2-2-es döntetlenje után 3-1-re nyerni tudott a második felvonáson.

Pintér Attila legénysége az Európa Liga második selejtezőkörében a kazah FC Atyrauval mérkőzik meg.

Eredmény:
Győr – Nyitra 3-1 (Alekszidze 22., Nicorec 60., Kink 91. ill. Hodur 10.)
Az első meccsen: Nyitra – Győr 2-2 (Tóth M. 14., Sloboda 80.) ill. Kink 39., 58.)