Idegenbeli sikerrel tapad a Real a Barcára

A Real Madrid is győzelemmel vette a spanyol bajnokság hétközi fordulóját, a blancók 2-1-re nyertek az Almería otthonában.

Pedig nem úgy indult a mérkőzés, hogy a Real Madrid fog örülni a végén, Crusat ugyanis az Almeríát juttatta előnyhöz szűk negyedóra elteltével. A nyári sztárigazolás, a Barcelona meccs után kritizált Cristiano Ronaldo még az első félidőben egalizálni tudott.

A második félidőben is vendégek diktálták a tempót aminek meg is lett az eredménye, van der Vaart vette be a hazaiak kapuját, így a blancók három pontra feljöttek a szintén győztes Barcelonára.

A játéknap másik mérkőzésén a Valencia magabiztosan nyert 2-0-ra az Athletic Bilbao ellen, Silva duplázott.

Eredmények:
Almería – Real Madrid 1-2 (Crusat 14. ill. Cristiano Ronaldo 27., van der Vaart 69.)
Valencia – Athletic Bilbao 2-0 (Silva 35., 63.)