A házigazda Szeged 48 gólt dobva nyert a Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
A találkozó legeredményesebb játékosa a hazai csapatot erősítő Szilágyi Benjámin volt tíz találattal.
A házigazda Szeged 48 gólt dobva nyert a Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
A találkozó legeredményesebb játékosa a hazai csapatot erősítő Szilágyi Benjámin volt tíz találattal.