A Fradi pólósainak is gondot okozott az Olympiakosz

Hegedüs Róbert / MTI

A Ferencváros férfi pólócsapata 10-8-ra kikapott az Olympiakosz vendégeként Bajnokok Ligája negyeddöntős körének negyedik fordulójában.

A zöld-fehérek vízilabdái az idényben mostanáig Európában egyedüliként volt hibátlan, mind a 33 eddigi meccsét megnyerte. Pedig jól kezdett, nyolc perc után még mindig csak 1-1 volt az állás. Ezután viszont 5-2-re elléptek a görögök, amelyhez felzárkóztak még a vendégek, de a harmadik negyedben olyan hátrányba kerültek, ami ledoolgozhatatlannak bizonyult. Vereségével a Fradi még nem biztos, hogy bejut a Final Fourba, ehhez ugyanis nyernie kellett volna Görögországban.

Szokatlan, de a mostani szezonban több sportágban is összecsapott a két együttes: a labdarúgó Konferencia Ligában a legjobb 32 között kétszer is kikapott az FTC 1-0-ra, míg kézilabdában az Európa Kupa-elődöntőben az első mérkőzés 28-28-cal zárult.