Súlyos sérülést szenvedett az FTC balátlövője a Veszprém ellen

Súlyosnak tűnő sérülést szenvedett Prainer Viktor, a Ferencváros kézilabdacsapatának játékosa a Veszprém elleni Magyar Kupa-negyeddöntőben.

A 23 éves balátlövő a szerdai meccs első félidejében, 7–2-es veszprémi vezetésnél vezette a labdát támadásban, amikor a falból kilépő Ligetvári Patrikkal találkozva kitámasztásnál aláfordult a bokája, írta az M4sport.hu portál.

Prainer sérült bokáját a pályán sínbe rakták, majd hordágyon hagyta el a csarnokot.

A mérkőzést végül a Veszprém úgy nyerte meg 37-29-re, hogy ugyan már az első félidőben többször is vezetett nyolc góllal, a Ferencváros visszajött és az 53. perc elején 31-29 volt az állás.

A Szeged a PLER-Budapest otthonában a 11 gólt szerző Sebastian Frimmel vezérletével 38-31-ra nyert, míg a NEKA Budakalászon harcolta ki a továbbjutást.

A négyes döntő sorsolására hétfőn kerül sor az M4 Sport Kézilabda Magazinjában. A négyes döntőt május 18-19-én rendezik Tatabányán.