15 góllal kikaptak a veszprémi fiatalok a SEHA Ligában

A juniorcsapatával felálló Telekom Veszprém szerdán 39-24-re kikapott a szerb Partizan Beograd otthonában a férfi kézilabda SEHA liga negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Csak az első öt percben volt szoros az állás, utána a házigazda gyors gólokkal ellépett 9-4-re. A 11. percben már időt kért a Veszprém, de ezután sem javult föl a játéka. Támadásban pontatlanok voltak a vendégek, míg védekezésben nem tudták feltartóztatni a szerbeket, félidőre már tízgólos lett a különbség (21-11).

Térfélcsere után sem változott a mérkőzés képe, de a Partizan fölényes vezetése tudatában kevesebb energiát mozgósított a siker elérésének érdekében. A hazai csapat könnyedén növelte tovább az előnyt, végül 15 találattal győzött.

A veszprémiek a sűrű versenynaptár miatt nem a Bajnokok Ligája-negyeddöntős felnőtt csapatukkal, hanem az NB I/B-s junior együttesükkel álltak ki a párharc első mérkőzésére. Az április 12-i visszavágón is a fiatalok kapnak majd játéklehetőséget.