Épphogy bedobták a korongot, máris tömegverekedés volt az orosz hokimeccsen

KHL / Twitter

A hétfői Szocsi-Omszk KHL-es hokimeccsre kilátogató nézők joggal érezhették úgy magukat, hogy egy bokszgálára váltottak jegyet. Épphogy bedobták a korongot a kezdéshez,

rögtön három-három játékos verekedett össze.

Aztán az Avangard Omszk vezetést szerzett 79 másodpercnyi játék után, majd percekkel később ismét volt egy verekedés, de magas bottal való játékért és gáncsolásért is volt kiállítás az első harmadban. Érdekes módon a második és a harmadik harmadban egy-egy kisbüntetés volt összesen a két oldalon.

Ami a mérkőzést illeti, nem csak a bunyók miatt volt izgalmas. A vendég omszkiak 4-1-re is vezettek, a HK Szocsi azonban a záró játékrészben kiegyenlített, de alig több, mint egy perccel a rendes játékidő vége előtt az Avangard megszerezte a mindent eldöntő gólt (3-4).