Biztosan lesz magyar érdekeltségű páros a legjobb négy között Budapesten

facebook.com/Hungarian-GP

Bondár Anna és Gálfi Dalma megnyerte első mérkőzését szerdán, ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a budapesti tenisztornán.

A magyar kettős a negyedik helyen kiemelt egyiptomi Majar Seriffel és cseh Renata Voracovával csapott össze. A meccs 70 percig tartott, de nagyon izgalmas végjátékot hozott, mivel az utolsó hat gémből öt brékkel végződött. Majar egyébként egyesben Udvardy Pannától kapott ki, így a hazai közönség előtt játszó teniszezők közül csak Babos Tímeával nem találkozott a tornán.

Gálfiék következő ellenfele Stollár Fanny és a román Mihaela Buzarnescu duója lesz, vagyis biztosan lesz magyar érdekeltség az elődöntőben.

Végeredmény – budapesti teniszbajnokság, páros, 1. forduló (a 8 közé jutásért)

Bondár Anna, Gálfi Dalma-Majar Serif, Renata Voracova (egyiptomi, cseh, 4.) 6:2, 7:5