Sport

Meghalt Bába Mihály, a dunaújvárosi kézisek legendás gyúrója

A Dunaújvárosi KKA női kézilabdacsapata a kedden este közösségi oldalán jelentette be, hogy meghalt Bába Mihály.

Bába az 1970-es években első osztályú, bajnoki dobogós birkózó volt, 1985 óta a női kézilabda-szakosztály alapemberének számított. 2003-2009 között három szövetségi kapitány mellett is dolgozott a válogatottnál, így részese lehetett egy világbajnoki és egy Európa-bajnoki bronzéremnek.

A sportember március 16-án szenvedett súlyos balesetet a motorjával.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik