Sport

Megbukott egy magyar vízilabdázó a doppingvizsgálaton

Szűkszavú közleményt adott ki a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ), miszerint a Magyar Antidopping Csoport (MACS) tájékoztatta a szervezetet arról, hogy pozitív lett az A-mintája egy játékosnak.

Az érintett sportoló nem tagja a válogatottnak.

A közleményből nem derül ki, hogy férfi vagy női játékosról van szó. A szövetség a jogszabálynak megfelelően felfüggesztette a vízilabdázó játékengedélyét, az ügy jogerős lezárásig további nyilatkozatot nem tesz.

Borítókép: STEPHANE KEMPINAIRE / KMSP

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik