Rangadót veszített az OSC, a Fradi viszont veretlen a vízilabda BL-ben

A címvédő FTC magabiztosan, 14-5-re legyőzte a vendég horvát Mladost Zagreb csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában szerdán.

A mérkőzésen 1-1 után négyet vágott a magyar csapat, majd a második negyedben is csak háromra tudta csökkenteni a távolságot a horvát együttes. A harmadik játékrészt viszont lehengerlő játékkal 4-0-ra behúzta a Fradi, ezzel végképp eldöntve a találkozót.

Az FTC továbbra is veretlen a sorozatban, és öt győzelemmel, valamint egy döntetlennel áll a B csoport élén.

A csoport másik magyar érdekeltségű mérkőzésén az A-Híd OSC-Újbuda 14-10-re kikapott attól az olasz Pro Reccótól, amely a Fradi egyetlen döntetlenjét harcolta ki. A csoportban így az FTC mögött a Pro Recco áll, harmadik helyen pedig az OSC.