Sport lineup

Ezt az elkapást még évekig fogják mutogatni

A legutóbb nagydöntős Los Angeles Rams 30-29-re kikapott a Seattle Seahawks otthonában az NFL csütörtöki mérkőzésén, mivel rúgója 11 másodperccel a vége előtt kihagyta 44 yardos mezőnygól-kísérletét.

A Seahawks irányítója, Russel Wilson nagyszerű meccset zárt, 268 yardot passzolt, és volt négy touchdownt (hatpontos gól) érő átadása. Ezek közül az utolsót 2:28 perccel a vége előtt adta Chris Carsonnak. Wilson remeklése ellenére mégis úgy tűnt, a Ramsé lehet a siker, Jared Goff eredményes és gyors támadást vezetett, ám Greg Zuerlein – azok után, hogy korábban három mezőnygólt szerzett – hibázott.

A mérkőzés legemlékezetesebb jelenetét Tyler Lockett mutatta be, aki még az első negyed végén kapta el Wilson passzát a gólterületen belül: