A Fradi kézisei magabiztosan verték az exjátékosokkal felálló MTK-t

Nehezen indult be, de végül 14 góllal verte az MTK-t a Ferencváros női kézilabdacsapata az NB I második fordulójában. Az FTC-szurkolóknak valószínűleg furcsa volt Szöllősi-Zácsik Szandrát az ellenfél mezében látni, de tavasszal még Horváth Dóra is zöld-fehéreben kézilabdázott, sőt Suba Sára és Zsiborás Luca egyenesen a Fraditól érkezett kölcsönbe az MTK-hoz.

Nem valószínű, hogy ez zavarta volna meg a hazaiakat, de tény, hogy a Ferencváros beragadt kezdésként, 1-0 után 10-9-nél vezetett csak újra Elek Gábor együttese. Innentől viszont megállíthatatlanná vált a Fradi, félidőben már néggyel mentek a zöld-fehérek, térfécsele után folyamatosan nyílt az olló. Az utolsó 15 percre már tízgólos előny alakult ki, a végeredmény 36-22 lett.

Sok ideje nem lesz ünnepelni a kilencedik kerületben, szeptember 6-án a Kisvárda ellen lép pályára újra az FTC.