Rangadónak indult, de hatalmas különbséggel nyert a Fradi

A Ferencváros 15 góllal nyert Érden a női kézilabda NB I csütörtöki utolsó mérkőzésén.

A bajnokságot ezüstérmesként záró fővárosi csapat 4-3 után sorozatban nyolc gólt dobott, ezzel gyakorlatilag el is döntötte a párharcot.

A szünetben héttel vezetett, a 15 gólos különbséget pedig a 49. percben érte el.

Nagyon váratlanul ért a küzdés hiánya, nem ez volt a jellemző a csapatra, nyolc ziccert hagytunk ki az első félidőben, onnantól kezdve az embereknek elment a hite, amikor pedig vissza tudtunk volna jönni, nagyon gyermeteg hibákat követtünk el. A második félidő elején már csak azért kértem időt, hogy elmondjam a lányoknak, hogy legalább érjenek hozzá az emberekhez

– idézte a csalódott hazai edző, Szabó Edina nyilatkozatát a Fradi honlapja.

A Fradi edzője, Elek Gábor úgy értékelt, hogy a vártnál könnyebben hozták a rangadót, és a kapusok közti különbség jelentette a differenciát, valamint örült annak, hogy csapata végig felszabadultan tudott játszani.