Sport lineup
NEW YORK, NEW YORK - APRIL 05: Artemi Panarin #9 of the Columbus Blue Jackets (l) scores at 14:27 of the third period against the New York Rangers at Madison Square Garden on April 05, 2019 in New York City. The Blue Jackets defeated the Rangers 3-2 in the shoot-out to gain a playoff position. (Photo by Bruce Bennett/Getty Images)

Megvan az NHL rájátszásának mezőnye

Nyert és ezzel rájátszásba jutott a Columbus Blue Jackets az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Pedig a New York Rangers 1-0-ra vezetett a harmadik harmad elejéig, ám előbb egyenlítettek a vendégek, majd öt és fél perccel a vége előtt az orosz Artemij Panarin három védőt kicselezve a kapuba lőtt.

A dráma nem ért véget, a Rangers lehozta kapusát, és 7 másodperccel a vége előtt egyenlített. Az ötperces hirtelen halál nem hozott gólt, csak hatalmas helyzeteket, így a döntés a szétlövésre maradt, ahol újra Panariné volt a főszerep.

Ezzel ki is alakult a rájátszás mezőnye, hiszen megvan, a keleti és nyugati nyolcas is.