Sport lineup

Őrület, milyen meccset nyert meg a Golden State

A napokban elrajtolt NBA-szezon egyik legjobban várt meccse volt a címvédő Golden State Warriors utahi vendégjátéka, és a bajnoki címre hajtó Jazz a várakozásoknak megfelelően meg is izzasztotta ellenfelét.

A Jazz a félidőben 81-69-re vezetett, majd a harmadik negyedben 16 pont is volt az előny. Innen tudott visszakapaszkodni a Warriors, a negyedik játékrész második felében már felváltva vezettek a csapatok.

A Utah Jae Crowder kosarával került előnybe az utolsó percbe érve, de másodpercekkel a mérkőzés vége előtt volt még egy támadása a Golden State-nek. A meccsen 38 pontig jutó Kevin Durant emelte rá a labdát, de nem talált, ugyanakkor Jonas Jerebko bepöcizte a lepattanót három tizedmásodperccel a vége előtt, amivel el is döntötte a mérkőzést, 123-124 lett a végeredmény.