Bucira verték a Fradit a kézilabda NB I-ben

A címvédő Szeged kézilabdacsapata magabiztos, 13 gólos győzelmet aratott a Ferencváros vendégeként az NB I-ben. Kicsit nehezen indultak be a csapatok, a tizedik percben még csak 3-3 volt az állás, majd fokozatosan lépett el a Szeged, a szünetben már 12-17 volt az állás. A második félidőben már egyértelműen a vendégek voltak jobbak, volt, hogy 15 volt a csapatok közt különbség. 22-35 lett a vége, a BL-forduló legjobbjának választott Bodó Richárd öt gólt dobott. Hazai oldalon Bujdosó Bendegúz hat találatig jutott, ő volt a legeredményesebb a mezőnyben.

A Szeged öt mérkőzés után is hibátlan és vezeti a bajnokságot a szintén százszázalékos, de egy meccsel kevesebbet játszó Veszprém előtt. A Fradinak egy győzelme mellett ez már a harmadik veresége volt.

Eredmény – kézilabda NB I

Ferencváros – MOL Pick Szeged 22-35 (12-17)

14. Vecsési SE                3  –   –   3   62- 79   0

A nyitóképen a szegedi Bodó Richárd egy Wisla Plock elleni BL-meccsen. Fotó: MTI/Ujvári Sándor