Nevetséges kapushiba után jött a gól a BL-ben

Vasárnap volt egy kiütéses győzelem a jégkorong Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában: a finn JYP hazai jégen 6-0-ra győzte le a szlovákiai Besztercebányát. A vendégek kapusa, Samuel Baros a második harmad elején, csapata 2-0-s hátrányánál óriási bakit követett el: egy előrelőtt korongra mozdult ki, majd cselezni kezdett, aminek a vége az lett, hogy eladta a pakkot, a JYP pedig góllal büntetett.

Győzelmével a finn csapat jött fel a második helyre a H csoportban két fordulóval a csoportkör vége előtt. A cseh HC Plzen eddig hibátlan, ők már tovább is jutottak, míg a második továbbjutó helyért a JYP még harcban lesz a Besztercebányával és a svájci Luganóval, utóbbi két csapatnak 3-3 pontja van.