Háfra Noémi (b) és a szlovén Nina Zabjek a nõi junior kézilabda-világbajnokság nyolcaddöntõjében játszott Magyarország - Szlovénia mérkõzésen a debreceni Fõnix Csarnokban 2018. július 10-én.
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

Tovább menetel a női junior kézilabda-válogatott

2018. 07. 10. 18:18

Bejutott a negyeddöntőbe a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a keddi nyolcaddöntőben 31-17-re legyőzte a szlovén csapatot.

A mérkőzés elején nehezen találta meg eddigi jó formáját a magyar csapat, de fokozatosan javult a magyarok játéka. Szünetre mindössze kétgólos előnyünk volt és a szlovénok nem játszottak kimondottan alárendelt szerepet. Fordulás után teljesen új mérkőzés kezdődött, a mieink sokkal jobban játszottak és hihetetlen iramban lődözték a gólokat, a második félidő derekára csak a győzelem aránya vált kérdésessé.

Golovin Vlagyimir szövetségi edző együttese szerdán 16.15-kor Románia ellen lép pályára a Főnix-csarnokban a legjobb nyolc között.