CHICAGO, IL - MARCH 17:  LeBron James #23 of the Cleveland Cavaliers listens to a coach during the second half against the Chicago Bulls at the United Center on March 17, 2018 in Chicago, Illinois. The Cavaliers defeated the Bulls 114-109. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement.  (Photo by Jonathan Daniel/Getty Images)

LeBron James a háta mögött adott csodapasszt – videó

Aranyossy Áron

újságíró. 2018. 03. 18. 14:12

Az az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) egyik legjobb kosarasa LeBron James, amit mérkőzésről mérkőzésre bizonyít. A legutóbbi Chicago Bears elleni bajnokin ismét varázsolt, a háta mögött adott zseniális passzt Ante Zizicnek a harmadik harmadban.

A mérkőzést egyébként a Cleveland Cavaliers nyerte 114-109-re.

A Portland Trail Blazers hazai pályán 100-87-re nyert a Detroit Pistons ellen, ezzel sorozatban tizenkettedik győzelmét aratta az NBA alapszakaszában.

Megszakadt a Memphis Grizzlies negatív sorozata, egymást követő 19 vereség után a gárda otthon a Denver Nuggets együttesét győzte le.