Elég ijesztő, amikor a kosárpalánk a fejedre esik

Világszerte zajlanak a 2019-es, Kínában megrendezésre kerülő kosárlabda világbajnokság selejtezői. Miközben Magyarország az európai csoportjában kulcsfontosságú meccset nyert a lengyelek ellen (64-57) és ezzel négy forduló után csoportjában a harmadik, az amerikai kontinensen még csak az első fordulót rendezték kedden.

Paraguayban, az Argentína elleni találkozó elején elképesztő dolog történt. Alig kezdődött el a meccs, amikor 4-6-os állásnál a vendégek szereztek újabb kosarat.

Igen ám, de a zsákolás következtében valami kimozdulhatott a helyéről, mert miközben a hazaiak tízese, Alejandro Peralta épp az alapvonalról próbálta elindítani csapatát, fejére dőlt a palánk.

A kosarast hosszasan ápolták, majd turbánnal a fején visszaállt, végül 8 perc, 43 másodpercet töltött a pályán és egy pontot szerzett a sima vendéggyőzelemmel végződő találkozón..