Ekkora tömegverekdés hokimeccsen is ritka – videó

Jégkorongban nem ritkaság, hogy egy-egy összecsapás után birokra kelnek a játékosok, sőt egy darabig sokszor hagyják is őket verekedni. Arra azonban már alig akad példa, hogy a jégen lévő összes játékos egymásnak menjen, még a kapusok is. Pedig éppen ez történt szombaton a félamatőr ECHL-bajnokin a Toledo Walleye és a KC Mavericks találkozóján.

Már 4-0 volt a hazaiaknak az utolsó harmadban, amikor az indulatok elszabadultak egy ütközést követően. A.J. Jenkset hátulról borította föl Garrett Klotz, majd az ütőjével is püfölni kezdte. A csapattársak ezt látva azonnal nekimentek Klotznak, kis vártatva kész kicsi a rakás lett a dologból. Még a kapusok is egymásnak estek elég gorombán, ami különösen ritka eset.

Persze a meccset a Walleye lőtte, még egy ötödiket is berámolt a maradék hét percben.

Fotó: toledoblade.com