Sport
Television, TV watching (football match) with feet on table and huge amounts of snacks - stock photo

A tévés meccsek kárpótolnak minket a pocsék időjárás miatt

24.hu
24.hu

2017. 11. 26. 08:10

M4 Sport
9.45: Autósport, GP3, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. futam
11.05: Forma-2, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. futam
13.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga NB II, Nyíregyháza Spartacus – Szolnoki MÁV FC
19.00: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Magyarország – Koszovó

Sport 1
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Aalborg – Telekom Veszprém
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kristianstad – MOL-Pick Szeged
20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia – Barcelona

Sport 2
12.00: Labdarúgás, La Liga, Deportivo La Coruna – Athletic Bilbao
16.00: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Magyarország – Koreai Köztársaság
19.00: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs – Buffalo Bills
22.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams – New Orleans Saints

Sport M
10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Sífutás, világkupa, Ruka, női üldözéses 10 km
10.45: Északi összetett, világkupa, Ruka, síugrás
11.45: Sífutás, világkupa, Ruka, férfi üldözéses 15 km
13.00: Északi összetett, világkupa, Ruka, sífutás
14.00: Sílövészet, világkupa, egyéni vegyesváltó
15.00: Síugrás, világkupa, Ruka
17.00: Sílövészet, világkupa, vegyesváltó
18.50: Alpesi sí, világkupa, Killington, női műlesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi szuperóriás-műlesiklás
21.30: Sznúker, északír open, döntő

Eurosport 2
11.30 és 12.30: Szánkó, világkupa, Winterberg
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburger SV – Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln – Hertha BSC
20.00: Sznúker, északír open, döntő
22.00: Műkorcsolya, Skate America, Lake Placid

Digisport 1
15.00: Labdarúgás, Serie A, Udinese – SSC Napoli
18.00: Labdarúgás, Serie A, SS Lazio – Fiorentina
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco – Paris Saint-Germain

Digisport 2
13.30: Tenisz, Davis-kupa, döntő, Franciaország – Belgium
20.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus – Crotone

Digisport 3
15.00: Labdarúgás, Serie A, AC Milan – Torino
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille – Guingamp
20:00: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges – Waregem

Spíler TV
14.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton – Everton
17.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield – Manchester City
20.05: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes – Nashville Predators
23.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins – Edmonton Oilers

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.