<> on August 18, 2017 in Mason, Ohio.

Megleckéztették a világelső Rafa Nadalt Cincinnatiben

A tenisz ügyeletes bajkeverője, az ausztrál Nick Kyrgios már nagy falatnak bizonyult a világranglista első Rafael Nadal számára a keménypályás ezres verseny, a cincinnati torna negyeddöntőjében.

Az ausztrál két meccset játszott egy nap alatt, hiszen néhány órával Nadal előtt még be kellett jutnia egyáltalán a 16 közé a szervagép Ivo Karlovic ellen.

A horvát ellen végül szetthátrányból fordítva, 4:6, 7:6, 6:3-ra nyert, és következhetett a 15-szörös Grand Slam-győztes legenda.

De Nadal végül nem jelentett nagy nehézséget számára, két játszmában, 6:2, 7:5-re nyert, így bejutott a torna elődöntőjébe, ahol egy másik spanyol, David Ferrer lesz az ellenfele.