Szoros meccsen nyert a Cavs, magabiztos győzelmet aratott a Spurs

Az alapszakasz végét elbénázó Cleveland Cavaliers meccsével indult a rájátszás az NBA-ben, LeBron Jamesék az Indiana Pacerst fogadták.

Az első félidőben jól játszott a címvédő, mely hétpontos előnyt épített ki a nagyszünetre. A harmadik játékrészt is megnyerte a Cavs, de a zárónegyedben majdnem elszórakozta a meccset.

95-84-ről jött vissza a Pacers, sőt a hajrában vezettek is a vendégek (103-105), végül azonban nagy nehezen behúzták a meccset a hazaiak.

A San Antonio Spurs simán nyert a Memphis Grizzlies ellen, a Utah és a Bucks is győzelemmel kezdett.

NBA, rájátszás, végeredmények:

Kelet:

Toronto Raptors (3.) – Milwaukee Bucks (6.) 83–97 (22–30, 29–16, 19–29, 13–22)

Cleveland Cavaliers (2.) – Indiana Pacers (7.) 109–108 (34–29, 32–30, 26–25, 17–24)

Nyugat:

Los Angeles Clippers (4.) – Utah Jazz (5.) 95–97 (24–22, 28–30, 18–22, 25–23)

San Antonio Spurs (2.) – Memphis Grizzlies (7.) 111–82 (30–25, 27–19, 32–15, 27–18)