Három magyar úszó is aranyat szerzett Rómában

Három aranyérmet nyertek úszóink a római Sette Colli úszóverseny második napján – írja a musz.hu.

200 méteres pillangóúszásban kettős magyar sikert arattunk, hiszen Cseh László 1:54.69 perces eredménnyel végzett az élen, a második helyen pedig Biczó Bence csapott a célba. A 30 éves magyar versenyző ebben az úszásnemben a 100 méteres távon is győzni tudott.

Szintén két dobogós helyezést ünnepelhettünk 400 vegyesen. Verrasztó Dávid 4:12.21-es idővel diadalmaskodott, Grátz Benjámin a harmadik helyen végzett ugyanebben a számban.

Kapás Boglárka 800 méteres gyorsúszásban nem talált legyőzőre, emellett Kozma Dominik 200 gyorson lett második, György Réka pedig a harmadik helyen végzett női 400 vegyesen.