Sport

Terembe vonul a korábbi válogatott futballista

Rudolf Gergely a Videoton csapatánál kezdte az idei szezont, de idény közben klubja szerződést bontott vele. A 28-szoros válogatott csatár Nyíregyházán tartotta formában magát, mostantól azonban terembe vonul:

Rudolf korábban a görög Panathinaikosznál és az olasz Genoánál is megfordult, 2012-ben tért vissza Magyarországra. A futball helyett mostantól futsalozni fog a Dunakeszi Kinizsi csapatánál.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik