Babos Timiék alulmaradtak az elődöntőben

A magyar teniszezőnő Jaroszlava Svedovával az oldalán nem tudta legyőzni amerikai ellenfelét Indian Wellsben, a 6 844 139 összdíjazású BNP Paribas Openen.

Már a 32 perces első szett is nagy csatát hozott, ekkor Timi és társa szinte minden fontos helyzetet sikeresen oldott meg. A 3. helyen kiemelt magyar-kazah duó kétszer nyerte el ellenfele adogatását – számolt be a babostimea.hu.

A 38 perces második játszmában a tavaly Lucie Safarova oldalán az Australian Openen és a Roland Garroson is bajnok Mattek-Sands, valamint Vandeweghe már sokkal jobban figyelt saját adogatásaira. Az amerikai duó ekkor már nem adott esélyt szervái mögött az ellenfélnek.

A mindent eldöntő rövidítésben Timi és Svedova 0-2-ről fordított két fogadóponttal 3-2-re, de ezután elveszítette mindkét adogatását (3-4). Egyszer még sikerült visszabrékelni 4-5-re, de utána Mattek-Sands és Vandeweghe sorozatban öt labdamenetet nyert, háromszor fogadóként szerzett pontot és megnyerte a mérkőzést.