Sport

A magyar válogatott játékosa énekelte el a himnuszunkat a torna megnyitóján

U16-os jégkorong-válogatottunk a kanadai Kamloopsban szerepel a napokban nemzetközi tornán. Az ünnepélyes megnyitón közbeszólt a technika ördöge, így nem tudták lejátszani a magyar himnuszt.

Horváth László, a csapat játékosa vállalta a feladatot, hogy kiáll a közönség elé és elénekli himnuszunkat. És mindezt profi módon hajtotta végre.

http://videa.hu/videok/sport/horvath-laszlo-enekelte-a-himnuszt-sport-9zNeuzjXvRf1jleC

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik