Babos simán kiesett Bukarestben

babos tímea (Array)

Esélye sem volt a magyar teniszezőnek a második helyen kiemelt Roberta Vinci ellen.

Babos Tímea párosban nagyszerűen szerepelt a vasárnap befejeződő wimbledoni Grand Slam-tornán. Női párosban az elődöntőig menetelt, vegyesben pedig a fináléban kapott ki.

A bukaresti WTA-torna első fordulójában rögtön egy nehéz ellenfél várt a magyar hölgyre Roberta Vinci személyében.

Sajnos esélye sem volt Babosnak a második fordulóra. Az első játszmában elveszített három adogatójáték hamar megbosszulta magát, kevesebb, mint fél óra alatt az olasz befejezte a szettet.

A mérkőzés pedig még ennél is rosszabbul folytatódott. A torna második kiemeltje kétszer megint gyorsan elvette Timi adogatását, percek alatt pedig 0-5 állt az eredményjelzőn. Becsületből egy játékot sikerült nyerni, de ez már nem osztott.