Sport
laura robson (Array)

Kitettek magukért a teniszezőnők a wimbledoni partin

Sport24
Sport24

2015. 06. 26. 18:16

Csütörtök este bulit tartottak a versenyzők Wimbledonban a jövő héten rajtoló nyílt teniszbajnokságot megelőzően. A rendezvényen a sportág kiemelkedő alakjai kivétel nélkül részt vettek, a közösségi portálokon pedig valamennyien posztoltak eseményről.

Last nights look. @maisonvalentino dress and @gianvitorossiofficial shoes. #Valentino #Fashion #Party

A photo posted by Maria Sharapova (@mariasharapova) onJun 26, 2015 at 12:24am PDT

About last night… Thank you @ralphlauren. #wtaparty

A photo posted by Genie Bouchard (@geniebouchard) onJun 26, 2015 at 8:14am PDT

Red carpet💃 #wimbledon#london

A photo posted by Zarina Diyas (@zarinadiyas) onJun 25, 2015 at 2:31pm PDT

Last night at the #WTAParty #PartywithPetra

A photo posted by Petra Kvitova (@petra.kvitova) onJun 26, 2015 at 6:10am PDT

About last night..#wimbledon #byterryofficial

A photo posted by Karolina Pliskova (@karolinapliskova) onJun 26, 2015 at 2:39am PDT

#wtaparty bound. Thank you @worldmcqueen for the beautiful dress.

A photo posted by Laura Robson (@laurarobson5) onJun 25, 2015 at 11:29am PDT

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.