Sport
melanie adams (Array)

Íme, napjaink tíz legszexibb atlétanője

Sport24
Sport24

2015. 06. 10. 16:52

Az embernek azonnal a vonzó nők jutnak eszébe, ha a női atlétikára gondol. Ezt az állítást be is bizonyítjuk egy tizes listán.

10. Allison Stokke

Magasugró, a California University-n hívta fel magára a figyelmet és azóta imádja az internet népe. Egyébként ő volt az, aki GoPro kamerával ugrott egyet nemrégiben.

✌️

A photo posted by Allison Stokke (@allisonstokke) onJun 6, 2015 at 11:43am PDT

Black Friday, Jurassic style

A photo posted by Allison Stokke (@allisonstokke) onNov 28, 2014 at 5:34pm PST


9. Louize Hazel

Brit hétpróbázó, aki a sport mellett modellként is próbálja megállni a helyét.

 

8. Maggie Vessey

Amerikai síkfutó, 800 méteres táv a fő száma és szintén modell karriert is folytat atlétaként.

Bahamas bound! #WorldRelays #BonVoyage #RunnersWorld @merlincastell @mattharbicht @reneeloizmakeup

A photo posted by Maggie Vessey (@maggievessey) onApr 29, 2015 at 7:48am PDT

7. Christina Vukicevic

Norvég futó, 60 és 100 méteren indul többnyire.

Yogainspirert trening med @sidselba 😃😃 prøv!

A photo posted by Christina Vukicevic (@christinavukicevic) onMar 27, 2015 at 10:21am PDT

6. Melanie Adams

Magasugró és ausztrál színekben versenyez.

Take me back to the long weekend ✌️

A photo posted by Melanie Adams (@melanie_adams88) onMar 9, 2015 at 6:44pm PDT

This weeks work for @ohmagosh_official thanks to @edge_models #bandagedresses #ilikebigbutts #bigbootybitches

A photo posted by Melanie Adams (@melanie_adams88) onDec 11, 2014 at 4:26am PST

5. Yelena Isinbayeva

A sporttörténelem legsikeresebb rúdugrója és napjaink egyik legszexibb atlétanője.

4. Leryn Franco

A paraguayi születésű gerelyhajító részt vett a 2008-as olimpián, a média azonnal felfigyelt rá. 2011-ben a Sports Illustrated fürdőruha modellje volt.

#OptimumNutrition Los mejores suplementos los encontras @energy_mascalidadatuvida y en las farmacias autorizadas!!!…

Posted by Leryn Franco on 2015. május 23.

Cada pensamiento positivo te impulsa hacia la direccin correcta.Every positive thought propels you in the right…

Posted by Leryn Franco on 2015. május 2.

3. Lolo Jones

Amerikai gátfutó, a 2008-as és a 2012-es olimpián tagja volt a 100 méteres válogatottnak, de érmet nem szerzett az ötkarikás játékokon.

#Oscar weekend! I’m at #GoldMeetsGolden. ✨✨ #NeverSkipLegDay

A photo posted by Lolo Jones (@lolojones) onFeb 21, 2015 at 4:45pm PST

2. Sara Galimberti

Olasz hosszútávfutó és világszerte őt tartják az egyik legszebb atlétanőnek.

😊 #flashback

A photo posted by Sara Galimberti (@saragalimberti) onNov 4, 2014 at 5:37am PST

1. Darya Klishina

Orosz távolugró, és a modell szakmában is rátalált már a siker.

Smile more often – it’s always uplifting! 💋

A photo posted by The official Darya Klishina (@dariaklishina) onMay 24, 2015 at 7:28am PDT

🌺🌸🌼 #seiko #shopping

A photo posted by The official Darya Klishina (@dariaklishina) onApr 5, 2015 at 4:34pm PDT

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

February 1946: Russian writer Ilya Ehrenburg (L) sitting with the President of the Hungarian-Russian cultural society.  (Photo by John Phillips/The LIFE Picture Collection/Getty Images)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.